VZŤAHY A SEX

zo sveta mužov

Naučíme vás, ako byť lepším partnerom, otcom a priateľom. Nájdete tu aj tipy, ako riešiť konflikty z mužského pohľadu a ako budovať silné a trvalé vzťahy.

Muž s bradou v kockovanej košeli sedí pri stole a usmieva sa na malé dieťa sediace vedľa neho. Dieťa sa tiež usmieva a vyzerá byť nadšené, kým sa obaja pozerajú na obrazovku notebooku pred nimi. Scéna je teplá a rodinná, s rôznymi hračkami a knihami v pozadí, čo naznačuje, že sa nachádzajú v domácnosti alebo detskej izbe.

Gratulujem, stal si sa otcom! Alebo sa na to práve chystáš? Alebo si len ambiciózny chlap, ktorý túži po úspechu v práci aj v súkromí? Tak či onak, pravdepodobne sa stretávaš s dilemmou, ktorá trápi mužov už po celé generácie

Cítiš, že niečo nie je v poriadku? Možno sa ti zdá, že s partnerkou už nehovoríte tou istou rečou, aj keď slová ostávajú tie isté. Namiesto príjemnej melódie vášho vzťahu počuješ len ​​nezrozumiteľný šum.

Peniaze. To slovíčko dokáže aj v tom najmilujúcejšom vzťahu narobiť poriadnu šarapatu. Nezáleží na tom, či ste spolu pár mesiacov alebo máte za sebou už nejaký ten rôčik, financie vedia byť poriadny tŕň v päte.

Možno si to neuvedomuješ, ale nachádzaš sa v bludisku toxického vzťahu. Tvoje šťastie sa vyparilo ako voda na rozpálenej letnej terase a ty si ostal uväznený v pasci pochybností a neistoty.

Každý chlap má svoj vlastný štýl. Niektorí preferujú hladko oholenú tvár, iní sa cítia mužnejšie s hustou bradou. Nech už patríš do ktorejkoľvek skupiny, jedno je isté: tvár je tvojou vizitkou a zaslúži si poriadnu starostlivosť.

Takže cítiš, že by tvoj vzťah potreboval trochu nakopnúť? Možno ste sa s partnerkou ocitli v stereotypnom kolobehu, kde sa iskra vytratila a nahradila ju rutina. Alebo možno len túžiš stať sa tým najlepším partnerom

Kedysi dávno, v časoch rytierov a dám, bola etiketa jasne daná. Muži vedeli, ako sa správať v spoločnosti, ako sa obliekať a aké pravidlá dodržiavať. Dnes žijeme v 21. storočí a doba sa zmenila.

Pamätáš si na tie začiatky? Motýle v bruchu, túžobné pohľady, nekonečné rozhovory do noci. Láska bola všade a ty si si myslel, že to tak bude navždy. Lenže roky plynú a zo zamilovanosti sa stáva stereotyp.

Byť single má svoje výhody – sloboda, nezávislosť, žiadne kompromisy. No po čase sa aj tá najväčšia zábava môže zdať prázdna a stereotypná. Pocit samoty vie byť zradný…

Hladina testosterónu je pre mužov kľúčová. Ovplyvňuje nielen svalovú hmotu a silu, ale aj energiu, náladu, libido a celkovú vitalitu. Aj keď je prirodzené, že s pribúdajúcim vekom hladina testosterónu klesá…

Schopnosť viesť pútavú a zábavnú konverzáciu je umenie, ktoré otvára dvere k úspechu v mnohých oblastiach života. Či už túžiš zapôsobiť na potenciálneho partnera, nadviazať nové priateľstvá

V divočine je alfa samec vodcom svorky. Je to ten, kto vzbudzuje rešpekt, dôveru a obdiv. Aj v ľudskej spoločnosti existuje podobná dynamika, kde muži s istými vlastnosťami prirodzene vynikajú.

Sparťania, legendárni bojovníci starovekého Grécka, sú dodnes symbolom sily, odvahy a nezlomnej vôle. Ich výcvik a spôsob života bol drsný, no výsledky hovorili samy za seba.

Každý chlap v sebe nosí kúsok Jamesa Bonda. Túžbu po dobrodružstve, šarm, eleganciu a schopnosť vyriešiť akýkoľvek problém.

Návrat hore