ŽIVOTNÝ ŠTÝL

zo sveta mužov

Viac než len dobre vyzerať. Buďte sebavedomý a charizmatický muž, ktorý vie, čo od života chce. V kategórii Štýl nájdete tipy a triky, ako rozvíjať svoj potenciál a žiť život podľa svojich predstáv.

Muž s bradou v kockovanej košeli sedí pri stole a usmieva sa na malé dieťa sediace vedľa neho. Dieťa sa tiež usmieva a vyzerá byť nadšené, kým sa obaja pozerajú na obrazovku notebooku pred nimi. Scéna je teplá a rodinná, s rôznymi hračkami a knihami v pozadí, čo naznačuje, že sa nachádzajú v domácnosti alebo detskej izbe.

Gratulujem, stal si sa otcom! Alebo sa na to práve chystáš? Alebo si len ambiciózny chlap, ktorý túži po úspechu v práci aj v súkromí? Tak či onak, pravdepodobne sa stretávaš s dilemmou, ktorá trápi mužov už po celé generácie

Chlapi, viete si predstaviť život bez neustáleho prehľadávania poličiek po telovom mlieku, bez zmäteného hľadania holiaceho gélu a bez toho, aby ste museli vymeniť celú skrinku len preto, že ste sa rozhodli vyskúšať novú značku šampónu?

Zatiaľ čo dnešní muži bojujú s termínmi, stresom a túžbou po ďalšom pive, samuraji kedysi čelili skutočným mečom a hrozbe smrti. Napriek tomu, ich vnútorná sila a disciplína im umožnili prekonať všetky prekážky a stať sa legendami.

Je pravda, že oblek je klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Ale povedzme si úprimne, niekedy je fajn vymeniť konzervatívny vzhľad za niečo sviežejšie a modernejšie. Našťastie, dnešná pánska móda ponúka širokú škálu štýlových alternatív

No dobre, chlapi, poďme si to povedať na rovinu. Alkohol je súčasťou života, či sa nám to páči alebo nie. Pijeme ho na oslavách, po robote, pri futbale, na rande…

Každý chlap má svoj vlastný štýl. Niektorí preferujú hladko oholenú tvár, iní sa cítia mužnejšie s hustou bradou. Nech už patríš do ktorejkoľvek skupiny, jedno je isté: tvár je tvojou vizitkou a zaslúži si poriadnu starostlivosť.

Poznáme to všetci. Máme kopu práce, kopu povinností a kopu sľubov, ktoré sme si dali. No namiesto toho, aby sme sa do toho pustili, radšej scrollujeme zábavu na TikToku

Vieš, že väčšina komunikácie sa odohráva bez slov? Áno, čítaš správne. Tvoje držanie tela, gestá, mimika a dokonca aj smer, ktorým sa pozeráš, vysielajú silné signály, ktoré môžu prezradiť viac ako tisíc slov.

Kedysi dávno, v časoch rytierov a dám, bola etiketa jasne daná. Muži vedeli, ako sa správať v spoločnosti, ako sa obliekať a aké pravidlá dodržiavať. Dnes žijeme v 21. storočí a doba sa zmenila.

Ráno robí deň. Koľkokrát si už toto klišé počul? A koľkokrát si si povedal, že zajtra to bude iné, že ráno konečne vstaneš skôr, zacvičíš si, dáš si zdravé raňajky a v pohode vyrazíš do práce?

Ráno robí deň. Koľkokrát si už toto klišé počul? A koľkokrát si si povedal, že zajtra to bude iné, že ráno konečne vstaneš skôr, zacvičíš si, dáš si zdravé raňajky a v pohode vyrazíš do práce?

Mužské telo je neuveriteľný stroj, schopný neuveriteľných vecí. Avšak, aj ten najsilnejší stroj potrebuje správne prostredie na to, aby mohol fungovať optimálne. To platí aj pre mužskú myseľ…

Schopnosť viesť pútavú a zábavnú konverzáciu je umenie, ktoré otvára dvere k úspechu v mnohých oblastiach života. Či už túžiš zapôsobiť na potenciálneho partnera, nadviazať nové priateľstvá

Únava je nepriateľom produktivity. Vplýva na našu koncentráciunáladu a celkovú kvalitu života. Muži, ktorí sú často vystavení stresu v kanceláriách alebo počas náročných aktivít

Všetci to poznáme. Termín dokončenia projektu sa blíži, kopec povinností rastie a my namiesto produktívnej práce prepadáme nekonečnému scrollovaniu na sociálnych sieťach

V divočine je alfa samec vodcom svorky. Je to ten, kto vzbudzuje rešpekt, dôveru a obdiv. Aj v ľudskej spoločnosti existuje podobná dynamika, kde muži s istými vlastnosťami prirodzene vynikajú.

Rifle. Základný kameň každého mužského šatníka. Sú univerzálne, nadčasové a pohodlné. Ale pozor! Nesprávny výber môže z tvojho outfitu urobiť katastrofu.

Netflix je skvelý, to nikto nepopiera. Ale niekedy sa vám ho proste nechce spúšťať. Možno nemáte chuť na ďalší seriál, alebo ste jednoducho zahltení ponukou. A práve vtedy je YouTube ten pravý liek.

Návrat hore